Дата: 16.01.2018 

"Щорічні програми міжнародної технічної допомоги, в яких можуть брати участь потенційні реципієнти області"

 

Увага!!! Конкурс!!!

 

U-LEAD з Європою

http://donors.decentralization.gov.ua/project/u-lead

http://tsnap.ulead.org.ua/

Програма «U-LEAD з Європою: Програма для України з розширення прав і можливостейна місцевому рівні, підзвітності та розвитку» (U-LEAD with Europe: Ukraine — Local Empowerment, Accountability and Development Programme) спільно фінансується ЄС та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Проект «Підтримка впровадження  Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» — Association4U

http://association4u.com.ua/

Проект фінансується Європейським Союзом та впроваджується спільно з Урядовим офісом з питань європейськоїта євроатлантичноїінтеграціїта галузевими міністерствами, які відповідальні за виконання Угоди про асоціацію в своїх секторах. Реалізується проект консорціумом на чолі з GFA Consulting Group Gmbh. Головна мета — посилити інституційну спроможність урядових інституційУкраїни для забезпечення комплексного виконання ними зобов’язань країни в рамках Угоди про асоціацію.

 

ЄС для бізнесу

http://www.eu4business.eu/uk/ukraine

«ЄС для бізнесу» (EU4Business) — це програма Європейського Союзу, націлена на допомогу малому та середньому бізнесу в Україні.

 

Проект FORBIZ

http://forbiz.org.ua/

«FORBIZ  — створення кращого бізнес-середовища»  — провіднийпроект, якийспрямовано на поліпшення бізнес-середовища в Україні. Він здійснюється в рамках ініціативи Євросоюзу EU4Business. Проект фінансується коштом ЄС та реалізується у партнерстві із Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.

 

Антикорупційна ініціатива ЄС

https://twitter.com/euaci_ukraine

В 2017 році ЄС запустив в Україні Антикорупційну ініціативу (EUACI). Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA). Бюджет ініціативи на три роки становить 16,34 млн. євро (15 млн. євро надає Європейська Комісія, 1,34 млн. євро — Міністерство закордонних справ Королівства Данія).

Для отримання останніх новин щодо Антикорупційноїініціативи ЄС  підписуйтесь на @EUACI_Ukraine, https://twitter. com/EUACI_Ukraine  

 

Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу — COSME

Competitiveness of Enterprises and Small and Mediumsized Enterprises — COSME

http://cosme.me.gov.ua/

Програма «Конкурентоспроможність підприємств малого і середнього бізнесу», або COSME — це програма ЄС на період з 2014 по 2020 роки із загальним (не лише для України) бюджетом 2,3 млрд євро. Її мета — сприяти розвитку підприємництва та покращити бізнес-клімат для малого та середнього бізнесу.

Іншийкомпонент програми ЄС COSME — «Еразмус для молодих підприємців». Це  програма транскордонного обміну, яка дає можливість новим підприємцям (тим, хто займається підприємницькою діяльністю не більше трьох років) навчатися у досвідчених підприємців в інших країнах-учасницях програми ЄС COSME.

 

«Креативна Європа». «Культура та креативність» «Креативна Європа»

https://ec.europa.eu/programmes/creative-europe/

«Креативна Європа» — це програма Європейського Союзу, спрямована на підтримку культурного, креативного та аудіовізуального секторів. З 2014 до 2020 року на підтримку європейських проектів у ційсфері, що дають можливість подорожувати, охоплювати нові аудиторії, обмінюватися практичними навичками та вдосконалюватися, планується виділити 1,46 мільярда євро.

 

«Культура і креативність»

www.culturepartnership.eu/

Програма ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» прагне забезпечити підтримку культурних та креативних секторів в країнах Східного партнерства, зокрема Україні. Програма здійснює майстер-класи, тренінги, онлайн-курси, навчальні тури, партнерські ярмарки та чимало інших заходів для розвитку культурноїсфери.

 

Еразмус+ в Україні

erasmusplus.org.ua  

Еразмус+ — програма обмінів студентів, викладачів та науковців, яка діє у Євросоюзі в 2014–2020 роках. Вона надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в інших країнах, які є їїучасницями. Україна є країною-партнером програми Еразмус+, а тому їїгромадяни можуть брати участь у конкурсах, відкритих для всіх країн-партнерів у рамках міжнародного виміру Еразмус+.

 

eTwinning Plus

http://www.etwinning.com.ua/

eTwinning — це навчальна програма ЄвропейськоїКомісії, започаткована в 2005 році. Її мета — розвивати співпрацю європейських шкіл. Вчителі та учні, зареєстровані в мережі eTwinning, отримують можливість реалізаціїспільних проектів з іншими європейськими школами. Ключовою складовою навчання є використання інформаційно-комунікаційних технологій. Проект eTwinning розширює сферу освітніх можливостейдля учнів та вчителів, підвищує мотивацію до навчання та ступінь відкритості до Європи.

 

Горизонт 2020

http://h2020.com.ua/uk/

Горизонт 2020 — це найбільша рамкова програма Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій. Її загальнийбюджет на 2014–2020 роки складає близько 80 млрд. євро. Програма виділяє кошти на підтримку розвитку і впровадження інновацій, зокрема у підприємництві і промисловості.

 

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»

http://cba.org.ua

«Місцевийрозвиток, орієнтованийна громаду» (МРГ) — це спільнийпроект Європейського Союзу та Програми розвитку ООН. Він був довготривалою і комплексною ініціативою зі зміцнення потенціалу місцевих громад в Україні та пропагування сталого місцевого розвитку.

 

Програма транскордонного співробітництва ПольщаБілорусьУкраїна 2014–2020

http://www.pbu2020.eu

Тематичними цілями Програми є (1) промоція місцевоїкультури та охорона історичноїспадщини; (2) покращення доступності регіонів, розвиток надійного та стійкого до кліматичних впливів транспорту, комунікаційних мереж і систем; (3) спільні виклики у сфері безпеки; (4) покращення управління кордонами та охорона кордонів, управління безпекою, мобільністю та міграцією. Управління Програмою здійснює Міністерство економічного розвитку Республіки Польща.

 

Програма територіального співробітництва країн Східного партнерства Білорусь – Україна

http://www.eaptc.eu/ru/

Програма територіального співробітництва країн Східного партнерства Білорусь – Україна дає можливість разом визначати та вирішувати спільні задачі прикордонних територій, забезпечуючи стійкий економічний та соціальний розвиток на місцевому рівні.

 

Програма «ЄС в дії»

http://www.euneighbours.eu/ru/east/eu-in-action/ukraine

 

Ініціатива "EU4Business"

http://www.eu4business.eu/uk/about