ДО УВАГИ КАНДИДАТІВ

НА ПОСАДИ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ!


Атестація щодо вільного володіння державною мовою


Особа, яка бажає взяти участь у конкурсі, має подати разом з іншими документами посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

Постановою Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року № 301 «Про організацію проведення атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою» затверджено Порядок атестації осіб, які претендують на вступ на державну службу, щодо вільного володіння державною мовою.


Оновлено перелік тестових завдань

Наказом Національного агентства України з питань державної служби та Міністерства юстиції України від 29 травня 2017 року № 110/1740/5 (зі змінами, внесеними наказом від 31 травня 2017 року № 113/1780/5) затверджено оновлений перелік тестових питань для кандидатів на зайняття посад державної служби.

Докладно з інформацією можна ознайомитись на сайті Національного агентства України з питань державної служби http://nads.gov.ua/page/atestaciya-shchodo-vilnogo-volodinnya-derzhavnoyu-movoyu

Постанова Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби»