Графік прийому громадян з особистих питань в управлінні освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на 2019 рік

ПОНЕДІЛОК

БОЙЧУК

Наталія Кузьмівна

начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

ЧЕТВЕР

заступник начальника управління – начальник відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

П'ЯТНИЦЯ

ЯЩУК

Василь Йосипович

начальник відділу молоді та спорту управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

Примітка: прийом відвідувачів з особистих питань проводиться з 10.00 до 13.00, запис - з 9.00 до 10.00.

 

Графік виїзних прийомів громадян начальником управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка проводить виїзний прийом громадян

Дата проведення

Назва навчального закладу, де проводиться прийом громадян

Початок прийому громадян

Бойчук Наталія Кузьмівна

начальник управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

14.01.2019

Моквинський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»

о 10.00

28.01.2019

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня»  (філії Губківська, Совпівська ЗОШ І-ІІ ступенів)

о 10.00

04.02.2019

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ стуненів (філії Лінчинська, Михалинська, Яцьковицька ЗОШ І-ІІ ступенів)

о 10.00

18.02.2019

Опорний заклад Прислуцький НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» (філії Колодязнівська, Хотинська загальноосвітні школи І-ІІ ступенів

о 10.00

11.03.2019

Малинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

25.03.2019

Малушківська загальноосвітн школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

08.04.2019

Березнівська гімназія імені Миколи Буховича

о 10.00

22.04.2019

Заклад дошкільної освіти с. Зірне

о 10.00

13.05.2019

Березнівський ліцей-інтернат спортивного профілю

о 10.00

27.05.2019

КЗ «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості»

о 10.00

10.06.2019

Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

о 10.00

24.06.2019

Березнівський  навчально-виховний комплекс «Економіко-гуманітарний ліцей - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів»

о 10.00

08.07.2019

Богушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

22.07.2019

Поліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

12.08.2019

Білківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

о 10.00

26.08.2019

Князівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

о 10.00

09.09.2019

Заклад дошкільної освіти №1 «Ромашка» м.Березне

о 10.00

23.09.2019

Заклад дошкільної освіти №2 «Теремок» м.Березне

о 10.00

07.10.2019

Заклад дошкільної освіти №3 «Веселка» м.Березне

о 10.00

28.10.2019

Орлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

11.11.2019

Опорний заклад Кам’янський ліцей

о 10.00

25.11.2019

Друхівська  загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

09.12.2019

КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Березнівської районної ради

о 10.00

23.12.2019

Березнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад»

о 10.00