Графік 

прийому громадян з особистих питань у відділі освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації на 2020 рік

 

ПОНЕДІЛОК

 

БОЙЧУК

Наталія Кузьмівна

начальник відділу  освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

 

 

 Примітка: прийом відвідувачів з особистих питань проводиться з 10.00 до   13.00,  запис - з 9.00 до 10.00. 

ГРАФІК

виїзних прийомів громадян начальником відділу освіти,

молоді та спорту районної державної адміністрації

Прізвище, ім’я, по батькові особи, яка проводить виїзний прийом громадян

Дата проведення

Назва закладу освіти, де проводиться прийом громадян

Початок прийому громадян

Бойчук Наталія Кузьмівна

начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

13.01.2020

Богушівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

27.01.2020

Опорний заклад Камянський ліцей

о 10.00

03.02.2020

Заклад дошкільної освіти смт. Соснове

о 10.00

17.02.2020

Грушівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

о 10.00

09.03.2020

Березнівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей з професійним навчанням»

о 10.00

23.03.2020

Полянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

06.04.2020

Броннівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

о 10.00

20.04.2020

Заклад дошкільної освіти с. Малинськ

о 10.00

04.05.2020

Голубнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

18.05.2020

Вітковицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

о 10.00

08.06.2020

Заклад дошкільної освіти с. Балашівка

о 10.00

22.06.2020

Тишицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

06.07.2020

Зірненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

20.07.2020

Бистрицький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

о 10.00

10.08.2020

Заклад дошкільної освіти с. Моквин

о 10.00

24.08.2020

Березнівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №2

о 10.00

07.09.2020

КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» Березнівської районної ради

о 10.00

21.09.2020

Заклад дошкільної освіти №3 «Веселка» м.Березне

о 10.00

05.10.2020

Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

19.10.2020

Опорний заклад Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія-загальноосвітня школа І ступеня»

о 10.00

09.11.2020

Малушківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

23.11.2020

Заклад дошкільної освіти с. Камянка

о 10.00

07.12.2020

Опорний заклад Балашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00

21.12.2020

Поліська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

о 10.00