Оновлено: 22.10.2020

До уваги одержувачів відшкодування послуги «муніципальна няня»!

Інформація для громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції

Виплата разової грошової допомоги до 5 травня

Підвищено державну соціальну допомогу інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам

Передача у власність автомобілів визнаний гуманітарною допомогою  після смерті інваліда, дитини-інваліда, якими вони були забезпечені через головне управління соціального захисту населення.

Постанова Кабінету Міністрів України від від 19 серпня 2015 р. № 604«Деякі питання виплати одноразової грошової допомоги у разі загибелі (смерті) або інвалідності волонтера внаслідок поранення (контузії, травми або каліцтва), отриманого під час надання волонтерської допомоги в районі проведення антитерористичної операції, бойових дій та збройного конфлікту»

Перелік підприємств, які у 2015 році будуть забезпечувати інвалідів, дітей-інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації (Додаток 1).

Каталог технічних та інших засобів реабілітації на 2015 рік розміщений на сайті Міністерства соціальної політики України http://www.mlsp.gov.ua/labour/control/uk/publish/article?art_id=173967&cat_id=167310

Порядок надання пільг окремим категоріям громадян.