Дата: 05.10.2015

Оновлено: 02.05.2019

Відповідальна посадова особа за проведення процедури встановлення статусу особи,

яка постраждала від торгівлі людьми 

 

Відповідальна особа, посада

 

Контакти

 

Жупаніна Ксенія Андріївна 

заступник начальника управління - начальник відділу соціально - трудових відносин управління  соціального захисту населення райдержадміністрації

 

(03653) 5-45-40 

bersoczah@ukr.net

30 липня - Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 27 березня 2013 року №110 «Про визначення структурного підрозділу та відповідальної посадової особи» управління соціального захисту населення районної державної адміністрації визначено відповідальним за проведення процедури встановлення статусу  особи, яка постраждала від торгівлі людьми.

Контактні дані відповідальної особи за проведення процедури встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми:

Жупаніна Ксенія Андріївна - заступник начальника управління – начальник відділу соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, тел.: (03653) 5-45-40.

                 


   Що таке торгівля людьми? Рекомендації щодо запобігання торгівлі людьми.
         

Міністерство соціальної політики України презентувало соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми "Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення". Проблема торгівлі людьми завжди існувала і продовжує існувати. Зокрема, має місце втягнення людей у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн, таких як: Малайзія, Росія, Бразилія, Таїланд, Греція тощо. Завдяки належній координації центральних та місцевих органів влади, у минулому році втричі збільшено виявлення та розкриття злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми. Сподіваємося, що це відео допоможе убезпечити наших громадян від цього. Запам'ятайте, казкових вакансій не буває!

Соціальний відеоролик із протидії торгівлі людьми "Українці в якості наркокур'єрів. Виклики сьогодення"