Оновлено: 27.06.2019

Державне підприємство  „Соснівське лісове господарство” повідомляє про початок процедури обговорення звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва та обслуговування деревообробного комплексу в межах території ДП «Соснівське лісове господарство» (нижній склад) на території Соснівської селищної ради Березнівського району Рівненської області.

 Замовник звіту та орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування – Березнівська районна державна адміністрація.

Процедура громадського обговорення Звіту СЕО детального плану території триватиме 30 днів з дати опублікування оголошення в друкованих виданнях.

Розроблення документації здійснене відповідно до Закону України „Про регулювання містобудівної діяльності” та Закону України „Про стратегічну екологічну оцінку”.

Зауваження та пропозиції від громадян будуть прийматися в приміщені Соснівської селищної ради за адресою: 34652, Рівненська обл., Березнівський р-н, смт Соснове, вул. Шевченка, 5, тел.(0-3653)2-72-22 та Березнівської районної державної адміністрації за адресою 34600, Рівненська обл., м. Березне, вул.Київська,6, тел. (03653)5-41-90

З текстом Звіту про визначення обсягу СЕО можна  ознайомитися в приміщеннях Соснівської селищної ради і Березнівської районної державної адміністрації та веб-сайтах:

Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування – відсутня. 

Звіт про стратегічну екологічну оцінку детального плану території для будівництва та обслуговування деревообробного комплексу в межах території державного підприємства «Соснівське лісове господартсво» (нижній склад) на території Соснівської селищної ради Березнівського району Рівненської області

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території для будівництва та облслуговування деревообробного комплексу в межах території ДП "Соснівське лісове господарство" (нижній склад) на території Соснівської селищної ради Березнівського району Рівненської області.

Усі зауваження і пропозиції, та строки їх подання від громадськості до заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки, необхідно надсилати до Березнівської райдержадміністрації: 34600, Рівненська обл., м.Березне, вул.Київська,6. Телефон для довідок (03653)5-41-90, факс: 5-56-61, електронна адреса: pr@brrda.gov.ua.

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (від 23.04.2019 №267)

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (від 23.04.2019 №268)

Обговорення проекту розпорядження голови Березнівської районної державної адміністрації «Про нову редакцію Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Березнівської районної державної адміністрації».

Умови обговорення

Проект розпорядження

Обговорення проекту розпорядження голови Березнівської районної державної адміністрації «Про затвердження Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Березнівської районної державної адміністрації».

Умови обговорення

Проект розпорядження

Обговорення проекту розпорядження голови Березнівської районної державної адміністрації «Про Програму економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2019 рік».

Умови обговорення

 Проект розпорядження

Обговорення проекту наказу фінансового управління Березнівської районної державної адміністрації «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів до проекту районного бюджету».

Умови обговорення

 Проект наказу

До відома керівників політичних партій, громадських організацій, профспілкових, релігійних організацій, громадськості району!

У зв’язку з підготовкою проекту Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2019 рік районна державна адміністрація просить надсилати свої пропозиції до 20 листопада 2018 року у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Телефон для довідок 5-41-87, електронна адреса ekon@brrda.gov.ua.

 У зв’язку з підготовкою проекту розпорядження голови райдержадміністрації "Про затвердження Порядку організації роботи телефону довіри Березнівської районної державної адміністрації" районна державна адміністрація просить надсилати свої пропозиції до 18 липня 2018 року у відділ діловодства та контролю апарату райдержадміністрації.

Телефон для довідок 5-36-61, електронна адреса dostup@brrda.gov.ua.

 Проект розпорядження

 

ДО ВІДОМА КЕРІВНИКІВ ПОЛІТИЧНИХ ПАРТІЙ, ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ПРОФСПІЛКОВИХ, РЕЛІГІЙНИХ ОРГАНІЗАЦІЙ, ГРОМАДСЬКОСТІ РАЙОНУ!

У зв’язку з підготовкою проекту Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2018 рік районна державна адміністрація просить надсилати свої пропозиції до 01 листопада 2017 року у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Телефон для довідок 5-41-87, електронна адреса ekon@brrda.gov.ua.

Обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про організацію санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»

Умови обговорення

Проект розпорядження

Проект Програми економічного і соціального розвитку Березнівського району на 2017 рік розробляється відділом економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації. Пропозиції та зауваження до проекту приймаються до 03 лютого 2017 року за адресою: м. Березне, вул.Київська, 6, тел. 5-41-87, електронна адреса: ekon@brrda.gov.ua. Відповідальна особа: Михайлюк Оксана Василівна - начальник відділу економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Проект програми

До відома керівників політичних партій, громадських, профспілкових, релігійних організацій, громадськості району!

У зв´язку з підготовкою проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2016 рік районна державна адміністрація просить надсилати свої пропозиції у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Телефон для довідок +38 (03653)5-41-87, електронна адреса ekon@berezne.rv.ua.

 

Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження накопичувальної системи загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та єдиних принципів нарахування пенсій".

 

Березнівською райдержадміністрацією розроблено проект розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району».

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району та переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району.

Затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району створить рівні умови для отримання суб’єктами господарювання права на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району, стимулюватиме розвиток конкуренції на конкурсній основі.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу приймаються у письмовому вигляді від фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань та громадян за адресами:

Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вул. Арсенальна 9/11, м. Київ, 01011, електронна адреса: inform@dkrp.gov.ua;

сектор інфраструктури Березнівської райдержадміністрації, вул. Київська, 6, м.Березне, Рівненська область, 34600, факс: +38 (03653) 53661, е-mail: sib505.bondar@yandex.ua

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта розміщено на офіційному веб-сайті Березнівської районної державної адміністрації: розділ “Регуляторна політика”.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

  

До відома керівників політичних партій, громадських, профспілкових, релігійних організацій, громадськості району!


У зв´язку з підготовкою проекту Програми економічного і соціального розвитку району на 2015 рік районна державна адміністрація просить надсилати свої пропозиції у відділ економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

Телефон: +38 (03653) 5-41-87, електронна адреса ekon@berezne.rv.ua

 

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження Положення та Регламенту відділу «Центр надання адміністративних послуг» Березнівської районної державної адміністрації"

Аналіз регуляторного впливу

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту

Березнівською райдержадміністрацією розроблено проект регуляторного акта розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження Положення та Регламенту відділу “Центр надання адміністративних послуг” Березнівської районної державної адміністрації”.

Проект регуляторного акта передбачає затвердження Положення та Регламенту відділу “Центр надання адміністративних послуг” Березнівської районної державної адміністрації.

Прийняття регуляторного акта дасть змогу забезпечити створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами та суб’єктами господарювання.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта оприлюднено на офіційному веб-сайті Березнівської районної державної адміністрації: розділ “Громадські обговорення”.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу приймаються у письмовому вигляді від фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань та громадян:

поштова адреса:  відділ “Центр надання адміністративних послуг” Березнівської районної державної адміністрації, вул.Київська, 9, м.Березне, Березнівський район, Рівненська область, 34600;

телефон: +38 (03652) 5-33-97;

е-mail: berezne_cnap@ukr.net

 

 

Проект розпорядження голови районної державної адміністрації "Про затвердження переліку адміністративних послуг через відділ "Центр надання адміністративних послуг" Березнівської районної державної адміністрації".

Аналіз регуляторного впливу

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акту

Березнівською райдержадміністрацією розроблено проект регуляторного акта розпорядження голови райдержадміністрації “Про затвердження переліку адміністративних послуг через відділ “Центр надання адміністративних послуг” Березнівської районної державної адміністрації”.

Проект регуляторного акта передбачає затвердження переліку адміністративних послуг через відділ “Центр надання адміністративних послуг” Березнівської районної державної адміністрації.

Прийняття регуляторного акта дасть змогу забезпечити створення зручних і сприятливих умов отримання адміністративних послуг громадянами та суб’єктами господарювання.

Проект регуляторного акта та відповідний аналіз регуляторного впливу проекту регуляторного акта опртлюднено на офіційному веб-сайті Березнівської районної державної адміністрації: розділ “Громадські обговорення”.

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить один місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу приймаються у письмовому вигляді від фізичних осіб-підприємців, юридичних осіб, їх об’єднань та громадян:

поштова адреса:відділ “Центр надання адміністративних послуг” Березнівської районної державної адміністрації, вул.Київська, 9, м.Березне, Березнівський район, Рівненська область, 34600:

телефон: +38 (03652) 5-33-97;

е-mail: berezne_cnap@ukr.net.


Шановні громадяни, представники інститутів громадянського суспільства Березнівщини! Запрошуємо Вас долучитися до обговорення проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)” та надати свої пропозиції, зауваження

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Березнівської районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення шляхом електронних консультацій проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”.

Зміст матеріалів винесених на обговорення: порівняльна таблиця до проекту Закону України “Про внесення змін до Конституції України (щодо децентралізації влади)”.

Мета проведення консультацій з громадськістю: роз`яснення змін до Конституції України щодо децентралізації влади.

Способи забезпечення участі в обговоренні: електронні консультації.

Спосіб забезпечення участі в обговоренні заінтересованих сторін: розміщення інформаційного повідомлення про проведення громадського обговорення на офіційному веб-сайті райдержадміністрації (розділ «Громадські обговорення»).

Строк, форма та адреса подання пропозицій та зауважень: до 06 червня 2014 року в письмовій формі на електронну адресу: vnpol@berezne.rv.ua.

Контакти, за якими надаються консультації з питання, що винесене на громадське обговорення: +38 (03653) 5-45-27.

Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: на офіційному веб-сайті райдержадміністрації (розділ «Громадські обговорення») після завершення обговорення.