Березнівська районна державна адміністрація повідомляє про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “Б” - заступника начальника управління - начальника відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації.

Умови проведення конкурсу .

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись також на офіційному Web-сайті Національного агентства України з питань державної служби (nads.gov.ua).

Наказ від 29 липня 2019 року №22-К "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії "Б"

                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                       Наказ  управління   освіти,    

                                                                                       молоді та спорту  районної

                                                                                       державної адміністрації

                                                                                       29.07.2019 № 22-к

 

 

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної

служби категорії «Б» - заступника начальника управління - начальникавідділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти управління освіти, молоді та спорту Березнівської районної державної адміністрації Рівненської області

 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Здійснює керівництво діяльністю управління та безпосередньо відділу загальної середньої, дошкільної та позашкільної освіти у порядку делегованих йому начальником управління повноважень.

2. Забезпечує ефективне виконання закріплених за них напрямів роботи управління щодо реалізації державної політики у сферах освіти, молоді, фізичної культури та спорту.

3.Організовує роботу проектів законодавчих і нормативних актів, програм, що належать до компетенції управління в межах наданих йому повноважень.

4. Здійснює контроль за виконанням законодавчих та нормативних актів, наказів Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України,  розпоряджень голови обласної державної адміністрації, розпоряджень голови районної державної адміністрації, наказів управління освіти і науки обласної державної адміністрації, управління у справах молоді та спорту обласної державної адміністрації, рішень обласної ради та рішень районної ради, а також наказів управління в межах делегованих йому повноважень і компетенції.

5. Організовує роботу з розгляду працівниками управління звернень громадян, громадських об’єднань, установ та організацій, органів місцевого самоврядування та приймає за ними відповідні рішення згідно чинного законодавства.

6. У межах наданих повноважень планує, регулює та контролює ефективну взаємодію управління з іншими структурними підрозділами, апаратом районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, а також підприємствами, установами та організаціями.

7. Готує доповідні записки, проекти наказів та розпоряджень з питань, що стосуються його компетенції.

8. Організовує навчання апарату управління та його структурних підрозділів, роботу по забезпеченню виконання антикорупційного законодавства.

9. Здійснює моніторинг кадрового забезпечення закладів освіти, установ та організацій, що належать до сфери управління (звітність, аналіз), соціального захисту учасників освітнього процесу.

10.Відповідає в управлінні за ведення кадрового діловодства апарату; дотримання вимог законодавства України з питань державної служби; роботу із зверненнями громадян.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 6100 грн., надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1)  копія паспорта громадянина України;

2)  письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади,  до якої додається  резюме у довільній формі; 3) письмова заява, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов'язково пред'являється до проходження тестування);

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік;

8) заява про відсутність заборгованості зі сплати аліментів на утримання дитини, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за шість місяців з дня пред’явлення виконавчого документа до примусового виконання.

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту, пишуться власноручно.

Строк подання документів для участі у конкурсі – до 18 години 15 хвилин                     26 серпня  2019 року включно.

Документи приймаються за адресою:  каб. 15, вул. Київська, 6, Березнівська районна державна адміністрація, м. Березне, 34600

Додаткові (необов’язкові) документи

заява щодо забезпечення розумним пристосуванням за формою згідно з додатком 3 до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби

Місце, час і дата початку проведення перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи/тестування

 

Тестування: 34600, Рівненська область, м. Березне, вул. Київська, 6, Березнівська райдержадміністрація (зал засідань), початок о 10 годині     03 вересня 2019 року

Прізвище, ім’я по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Боровець Тетяна Василівна,      телефон для довідок: (03653) 5-44-07   e-mail: kadry@brrda.gov.ua

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища, не нижче ступеня магістра  в галузі освіти

2.

Досвід роботи

Досвід роботи на посадах державної служби категорій "Б" чи "В" або досвід служби в органах місцевого самоврядування, або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше одного року

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

 

1.

Уміння працювати з комп’ютером

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку

 

2.

Необхідні ділові якості

Аналітичні здібності,                                                                                    лідерські якості, вміння розподіляти роботу

3.

Необхідні особистісні якості

Відповідальність,                             дисциплінованість, готовність допомогти

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про запобігання корупції»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

Закону України «Про освіту», Закону України «Про загальну середню освіту»,  Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про позашкільну освіту».

 

 Начальник управління                                                                                                                       Наталія БОЙЧУК