Дата: 19.10.2018

Управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації повідомляє про оголошення  конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” - головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальних допомог і компенсацій управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації.

Умови проведення конкурсу.

Наказ від 18 жовтня 2018 року №41 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» в управлінні соціального захисту Березнівської районної державної адміністрації».

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ начальника управління соціального захисту населення Березнівської  районної

державної  адміністрації

18.10.2018 № 41

 

 УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної

служби категорії «В» -  головного спеціаліста сектору прийому громадян відділу соціальних допомог і компенсацій управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Надає громадянам і представникам підприємств, установ і організацій роз’яснення з питань призначення та виплати всіх видів соціальної допомоги, пільг та компенсацій, при потребі надає їм допомогу в одержанні необхідних документів, довідок тощо від підприємств, установ і організацій та контролює своєчасність їх подання.

2. Приймає заяви та документи для призначення усіх видів соціальної допомоги від громадян, уповноважених осіб визначених виконавчими комітетами селищних і сільських рад.

3. Здійснює перевірку правильності заповнення заяви та, у разі потреби, надає допомогу в її заповненні.

4. Перевіряє правильністі оформлення та повноти документів, що підтверджують право заявника на відповідні види допомоги.

5. Видає заявникові повідомлення (відривний талон) про прийняття заяви та документів.

6. Веде журнал реєстрації приймання заяв і документів для призначення усіх видів соціальної допомоги та готує реєстр.

7. Формує особову справу на кожного заявника, який подав заяву та документи для призначення соціальної допомоги, у якій зберігаються всі подані документи для призначення допомоги.

8. Передає особові справи разом з реєстром до сектору прийняття рішення щодо надання соціальної допомоги.

9. Готує заявку на підготовку довідки про отримання соціальної допомоги.

10. Веде журнал для видачі довідок та повідомлень.

11. Веде журнал реєстрації приймання заяв та документів для зняття з обліку.

12. Постійно співпрацює з уповноваженими особами сільських, селищної рад, які здійснюють прийом документів для призначення соціальних допомог та передачу їх в управління.

13. Готує запити щодо перевірки достовірності та правдивості інформації поданих документів на призначення соціальної допомоги.

14. Ініціює та обгрунтовує необхідність перевірки достовірності інформації, поданої у документах на призначення соціальної допомоги, державним соціальним інспектором.

15. Виконує інші доручення завідувача сектору та начальника відділу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4100 грн., надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Строкове призначення (на період перебування основного працівника у відпустці по догляду за дитиною)

Перелік документів, необхідних для участі у конкурсі, та строк їх подання

 

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади, до якої додається  резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов’язково пред’являється до проходження тестування);

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заява, зазначена у підпункті 2 цього пункту, пишеться власноручно або з використанням комп’ютерної техніки (із проставленням власноручного підпису), а заява, зазначена у підпункті 3 цього пункту, - власноручно.

Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

Строк подання документів для участі у конкурсі – до 17 години 15 хвилин                     05 листопада 2018 року включно.

Документи приймаються за адресою: каб. 8, вул. Київська, 11, управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації, м. Березне,  34600

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

34600, Рівненська область, м. Березне, вул. Київська, 11, управління соціального захисту населення Березнівської районної державної адміністрації, початок о 10 годині 08 листопада 2018 року

Прізвище, ім.’я та по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Коробчук Ірина Михайлівна,

телефон для довідок: (03653) 5-48-68

e-mail:  bersoczah@ukr.net

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

вища освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2.

Досвід  роботи

не потребує

3.

Володіння державною мовою

вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

 

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Уміння працювати з комп’ютером

впевнений користувач ПК

2.

Необхідні ділові якості

вміння розподіляти роботу, працювати при багатозадачності

3.

Якісне виконання поставлених завдань

вміння працювати з інформацією

4.

Особистісні компетенції

відповідальність, дисципліна і неупередженість

Професійні знання

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

 Знання:

 Конституції України;

 Закону України «Про державну службу»,

 Закону України «Про запобігання корупції».

2.

Знання спеціального законодавства, що пов’язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

1) Закон України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;

2) Закон України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми»;3) Закон України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю та дітям з інвалідністю»;4) наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 19 вересня 2006 року № 345 «Про  затвердження Інструкції щодо порядку оформлення і ведення особових справ отримувачів усіх видів соціальної допомоги»;5) постанова Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

 

В. о. начальника управління                                                                                    Т. ГРИЦАК

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись також на офіційному Web-сайті Національного агентства України з питань державної служби (guds.gov.ua).