Дата: 03.05.2019

Березнівська районна державна адміністрація повідомляє про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії “В” - головного спеціаліста юридичного відділу апарату Березнівської районної державної адміністрації.

Умови проведення конкурсу .

З умовами проведення конкурсу можна ознайомитись також на офіційному Web-сайті Національного агентства України з питань державної служби (guds.gov.ua).

                                 ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                           Наказ керівника апарату 

                                                                                           Березнівської  районної

                                                                                           державної  адміністрації

                              03.05.2019 № 29-к

 

 

 

УМОВИ
проведення конкурсу на зайняття вакантної посади державної

служби категорії «В» - головного спеціаліста юридичного відділу апарату Березнівської районної державної адміністрації Рівненської області 

Загальні умови

Посадові обов’язки

1. Здійснює правове забезпечення діяльності районної державної адміністрації.

2. Cприяє своєчасному вжиттю заходів за актами реагування органів прокуратури, рішеннями, постановами, ухвалами суду, відповідними документами інших правоохоронних і контролюючих органів.

3. Представляє в установленому законом порядку інтереси райдержадміністрації у судах та інших органах під час розгляду правових питань або спорів.

4. Здійснює перевірки діяльності структурних підрозділів райдержадміністрації, органів місцевого самоврядування з питань, які входять до компетенції відділу, в межах передбачених законодавством.

6. Визначає, які розпорядження голови  районної державної адміністрації є нормативно-правовими актами і підлягають державній реєстрації в органах юстиції.

7. Бере участь у застосуванні заходів правового впливу у разі невиконання чи неналежного виконання договірних зобов’язань, забезпеченні захисту прав  райдержадміністрації.

8. Здійснює підготовку, забезпечення та контроль за здійсненням заходів щодо запобігання корупції.

9. Забезпечує проведення організаційної та роз’яснювальної роботи із запобігання, виявлення і протидії корупції.

10. Здійснює контроль за дотриманням антикорупційного законодавства.

Умови оплати праці

Посадовий оклад – 4900 грн., надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до Закону України «Про державну службу»

Інформація про строковість чи безстроковість призначення на посаду

Безстрокове призначення

Перелік документів, необхідних для участі в конкурсі, та строк їх подання

1) копія паспорта громадянина України;

2) письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади,  до якої додається  резюме у довільній формі;

3) письмова заява, в якій особа повідомляє про те, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону;

4) копія (копії) документа (документів) про освіту;

5) оригінал посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою (у разі подання документів для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС подається копія такого посвідчення, а оригінал обов'язково пред'являється до проходження тестування);

6) заповнена особова картка встановленого зразка;

7) декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.

  У разі подання документів для участі у конкурсі особисто або поштою заяви, зазначені у підпунктах 2 і 3 цього пункту, пишуться власноручно.

 Під час створення електронних документів, які подаються для участі у конкурсі через Єдиний портал вакансій державної служби НАДС, накладається електронний цифровий підпис кандидата.

  Строк подання документів для участі у конкурсі – до 18 години 15 хвилин                     20 травня 2019 року включно.

Документи приймаються за адресою: каб. 15, вул. Київська, 6, Березнівська районна державна адміністрація, м. Березне,  34600

Місце, час та дата початку проведення конкурсу

34600, Рівненська область, м. Березне, вул. Київська, 6, Березнівська райдержадміністрація (зал засідань),  початок о 10 годині  23 травня  2019 року

Прізвище, ім’я по батькові, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка надає додаткову інформацію з питань проведення конкурсу

Федорова Тетяна Андріївна,

телефон для довідок: (03653) 5-44-07

e-mail: kadry@brrda.gov.ua

 

 

Кваліфікаційні вимоги

1.

Освіта

Вища юридична освіта не нижче ступеня молодшого бакалавра або бакалавра

2.

Досвід роботи

Не вимагається

3.

Володіння державною мовою

Вільне володіння державною мовою

 

Вимоги до компетентності

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Уміння працювати з комп’ютером

Вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку

2.

Необхідні ділові якості

Вміння працювати з інформацією, аналітичні здібності, оперативність

3.

Необхідні особистісні якості

Відповідальність, системність і самостійність в роботі, дисциплінованість

Професійні знання

 

Вимога

Компоненти вимоги

1.

Знання законодавства

Знання:

Конституції України;

Закону України «Про державну службу»;

Закону України «Про запобігання корупції»

2.

Знання спеціального законодавства, що пов'язане із завданнями та змістом роботи державного службовця відповідно до посадової інструкції (положення про структурний підрозділ)

Знання:

Кодексу законів про працю України, Земельного кодексу України, Лісового кодексу України, Кодексу України про адміністративні правопорушення, Кодексу адміністративного судочинства України, Господарського кодексу України, Господарського процесуального кодексу України, Цивільного кодексу України, Цивільного процесуального кодексу України, Кримінального кодексу України, Закону України «Про виконавче провадження»,  Закону України «Про Національну поліцію», Закону України «Про прокуратуру», Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про звернення громадян», Закону України «Про доступ до публічної інформації»

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації                                                                  Н. СЕЛЯХ