На заміну старим авто – в райони Рівненщини відправили 10 нових «швидких»

29/01
2021

10 нових авто класу «Б» надійшло для Рівненського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Закупити їх вдалося завдяки зекономленим коштам від НСЗУ, які виділені на боротьбу з COVID–19.

«В черговий раз ми підсилюємо рівень роботи нашої медичної служби. Тому передаємо ключі від 10-ти новеньких автомобілів. Минулого року ще 15 новеньких «Сітроенів» ми також передали на місця. Загалом на суму 49 мільйонів гривень. Нові автівки та медобладнання відповідають вітчизняним та європейським стандартам якості. Переконаний, що це суттєво допоможе нашим медикам у наданні якісної медичної допомоги», - розповідає голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

За його словами, обласна влада робить усе для того, аби якісно підсилити рівень надання медичної допомоги. Так, 2020 рік показав гарні результати у сфері будівництва доріг. Загалом було відремонтовано понад 200 км автошляхів, а це більше, ніж за останні 4 роки. Усе для того, аби медичні працівники могли ще швидше добиратися на екстрені виклики.

Як розповів директор комунального підприємства «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Андрій Бортнік, новенькі «Сітроени» обладнані всім необхідним обладнанням для надання якісної медичної допомоги й транспортування до лікарень. Зокрема, на «борту» автомобілів встановлені дефібрилятор, електрокардіограф, пульсоксиметр, глюкометер тощо.

«Швидкі» поїдуть в Дубровицю, Корець, Гощу, Дубно, Вараш, Мізоч, Деражне Костопільського району, Соснове Березнівського району та ще 2 авто будуть задіяні для надання екстреної медичної допомоги у місті Рівне.