На Березнівщині працюють над реконструкцією соціальних об’єктів

14/02
2020

Активно ведуться роботи з реконструкції ФАПу під амбулаторію в селі Поліське, амбулаторії в селі Моквин та капітального ремонту амбулаторій в селах Друхів і Прислуч.

 

Реконструкція ФАПу під амбулаторію загальної практики сімейної медицини в селі Поліське

У цьому переконався голова Березнівської райдержадміністрації Олег Піщанський, який спільно із головним лікарем комунального некомерційного підприємства «Березнівський районний центр первинної медичної допомоги» Березнівської районної ради Іваном Габорцем оглянули хід проведення робіт безпосередньо на цих об'єктах будівництва.

 

 Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Друхів

Тут уже повністю замінено кроквяну системи, утеплено дахи та укладено металочерепицю. Наразі будівельники проводяться внутрішні опоряджувальні роботи.

 

 Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Прислуч

«Аби сільське населення мало змогу отримувати якісні медичні послуги у районі реалізується проєкт Світового банку, завдяки якому реконструюють 3 ФАПи під амбулаторії у селах Поліське, Поляни, Кам’янка та капітально відремонтують 7 лікарських амбулаторій в селах Балашівка, Друхів, Вітковичі, Малинськ, Тишиця, Прислуч та Моквин з добудовою», - розповідає голова Березнівської райдержадміністрації Олег Піщанський.

 Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Моквин