Олег Піщанський оглянув об’єкти будівництва

12/02
2020

Завдяки проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Березнівщині 3 ФАПи реконструюють під амбулаторії та 7 лікарських амбулаторій капітально відремонтують. Так, реконструюють ФАПи під амбулаторії у селах Поліське, Поляни, Кам’янка та капітально відремонтують лікарські амбулаторії в селах Балашівка, Друхів, Вітковичі, Малинськ, Тишиця, Прислуч та Моквин з добудовою. Будівельні роботи на об'єктах розпочались в кінці минулого року та вже цьогоріч планують їх завершити.

 

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Балашівка

Сьогодні голова Березнівської райдержадміністрації Олег Піщанський ознайомився з ходом проведених робіт з капітального ремонту будівель амбулаторій загальної практики сімейної медицини в селах Вітковичі та Балашівка.

 

Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Балашівка

«На обох об’єктах замінено кроквяні системи, проведено утеплення та ремонт дахів будівель. Наразі ведуться роботи щодо облаштування системи опалення та внутрішніх інженерних мереж, зокрема, електропостачання», - розповів Олег Піщанський.

 Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Вітковичі 

Також з робочим візитом очільник району побував в селі Яцьковичі, де ведеться добудова приміщення місцевої школи. Тут вже завершено фундаментні роботи, звели внутрішні перегородки та облаштували монолітний залізобетонний пояс.

Добудова приміщення місцевої школи в селі Яцьковичі