Порядок та стан пільгового медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в Березнівському районі

25/09
2019

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.09.2009 № 351 «Про організацію та забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в районі створено робочу групу з питань організації, координації та контролю медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Дана робоча група в своїй роботі керується Рекомендаціями щодо безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Березнівського району, які затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20.10.2009 № 375 «Про організацію забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Безоплатне забезпечення ліками для амбулаторного лікування проводиться шляхом виписки пільгових рецептів в комунальному некомерційному підприємстві «Березнівський районний центр первинної медичної допомоги» Березнівської районної ради. Відпуск ліків для амбулаторного лікування за цими безоплатними рецептами лікарів для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Березнівського району здійснюється через аптечний заклад № 31 Товариства з додатковою відповідальністю «Рівнефармація» за адресою: м. Березне, вул. Київська, 19, в межах затверджених асигнувань.

Безоплатне зубопротезування проводиться у межах затверджених асигнувань у комунальному закладі охорони здоров’я «Березнівська районна стоматологічна поліклініка» Березнівської районної ради за адресою: м. Березне, вул. Андріївська, 12 а.