Детінізація зайнятості та легалізація заробітної плати

12/06
2019

Питання виплати офіційної, «прозорої» зарплати сьогодні є дуже актуальним. Заробітну плату в конвертах без перебільшення можна назвати однією з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку держави.

         Неоформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та їх перерахунків у подальшому.

         Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижче від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.        

         Питання ліквідації тіньової зайнятості, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати в рамках визначених законодавством перебуває на постійному контролі райдержадміністрації та управління соціального захисту населення райдержадміністрації. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 06 квітня 2017 року № 107 створено районну тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

         З початку 2019 року комісією проведено 5 засідань, на яких розглянуто питання легалізації виплати заробітної плати та забезпечення мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

         Для виконання покладених на комісію завдань та відповідно до п. 5 Положення про районну тимчасову комісію утворено дві тимчасові робочі групи.

         Робочими групами у січні - червні 2019 року обстежено 73 суб’єкти підприємницької діяльності щодо дотримання трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили.

         В ході проведення обстежень встановлено, що:

         - 17 суб’єктів господарювання здійснювали свою діяльність, без використання найманих працівників;

         - 51 - уклав трудові договори з найманими працівниками;

         - у діяльності 5 суб’єктів господарювання вбачаються ознаки порушення вимог ст. 24 КЗпП України «Укладення трудового договору».

         Матеріали обстежень направлено до Управління Держпраці у Рівненській області для реагування та вжиття відповідних заходів.

         Під час проведення обстежень членами робочих груп з роботодавцями проводиться  роз’яснювальна робота щодо дотримання вимог чинного законодавства в частині використання найманої робочої сили та недопущення  фактів неофіційних трудових відносин.