Дотації за молодняк ВРХ до тринадцятимісячного віку

12/04
2019

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації повідомляє, що у 2019 році передбачено виплату дотації фізичним особам за утримання молодняка ВРХ  до 13 місячного віку народженого у 2018-2019 роках.

Дотація за молодняк надається на безповоротній основі фізичним особам за утримання ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку молодняка великої рогатої худоби до тринадцятимісячного віку, який народився у господарствах фізичних осіб, а також набутий шляхом його переміщення від інших власників.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання з наростаючим підсумком та з урахуванням віку молодняка у розмірі:

       300 гривень за голову - за молодняк віком від 1 до 5 місяців;

       700 гривень за голову - за молодняк віком від 5 до 9 місяців;

       1500 гривень за голову - за молодняк віком від 9 до 13 місяців

Загальний обсяг дотації за молодняк не може перевищувати 2500 гривень із розрахунку на одну голову молодняка ВРХ.

Для отримання дотації за молодняк до 13 місячного віку фізичні особи подають за місцезнаходженням господарства до відповідної сільської, селищної чи міської ради  копії таких документів:

паспортів великої рогатої худоби;

паспорта особи;

довідки або договору про відкриття рахунка в банку;

документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті).

Зазначені документи приймаються сільськими, селищною, міською радами: до 1 травня, до 1 вересня і до 1 грудня  2019 року в порядку черговості їх надходження.

За більш детальною інформацією просимо звертатися у відділ агропромислового   розвитку   райдержадміністрації   або  по  телефону 5-44-84, 5-46-45.