У Березному відзначили День українського добровольця

14/03
2019

Сьогодні Україна вшановує тих, хто за покликом серця в 2014 році став на захист державного кордону та прийняв на себе перший удар російської агресії, підставивши своє сильне плече українській армії.

З цієї нагоди у приміщенні Березнівського районного краєзнавчого музею відбулася зустріч учнівської молоді з земляками-добровольцями. На захід завітали голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин та його заступник Ірина Жилінська.

Розпочали зустріч із вшанування хвилиною мовчання захисників, які героїчно загинули у боротьбі за свободу, територіальну цілісність та єдність нашої держави.

Присутні бійці добровольчих батальйонів поділилися спогадами про події початку 2014 року, розповіли про основні причини, що спонукали їх піти захищати східний кордон України, про пережиті миті та зроблені висновки. А ще у своїх виступах добровольці акцентували увагу молоді на необхідності любити свою державу та на нагальній потребі виховання підростаючого покоління в національно-патріотичному руслі.  

Нагадаємо, що День українського добровольця відзначається відповідно до постанови Верховної Ради України від 17 січня 2017 року № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця», з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету і територіальної цілісності України.