Робоча поїздка Віталія Люшина в село Білка

13/03
2019

Сьогодні голова райдержадміністрації Віталій Люшин провів виїзний прийом громадян в селі Білка.

Зі своїми проблемами на прийом прийшли місцеві жителі, які просили сприяння у вирішенні питань соціального захисту. Також до голови звернулись батьки, яких турбує проблема заміни системи електроопалення в місцевому дошкільному навчальному закладі. Очільник району запропонував заявникам можливі шляхи виходу із проблемних ситуацій, що склались.

Окрім спікування з місцевими жителями, під час своєї робочої поїздки очільник району ознайомився з ходом будівництва в селі сучасної медичної амбулаторії. Наразі на приміщенні амбулаторії вже повністю влаштовано дах, завершено зовнішнє опорядження сайдингом. Крім того, виконано чорнову підшивку стелі та ведуться електромонтажні і вентиляційні роботи.

Такі ж новенькі амбулаторії зводять в селах Зірне, Бистричі, Богуші. Будівлі всіх амбулаторій типові. Їх будують відповідно до рекомендацій, розроблених Мінрегіонбудом. У кожній амбулаторії має бути відповідне оснащення, транспорт та лікар, для якого передбачається зведення житла.

Нагадаємо, що будівництво сучасних лікарських амбулаторій відбувається в рамках реалізації ініціативи Президента Петра Порошенка «Допомога поруч», основна ціль якої - якісна і доступна первинна медична допомога у сільській місцевості.