Детінізація зайнятості та легалізація заробітної плати

13/03
2019

Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні є дуже актуальним. Заробітну плату в «конвертах» без перебільшення можна назвати однією з найбільших перепон в економічному та соціальному розвитку держави.

Не оформлений офіційно працівник ризикує залишитися без права на отримання соціальних пільг та виплат, гарантованих державою, особливо при нарахуванні пенсії та її перерахунків у подальшому.

Стаття 43 Конституції України гарантує кожному громадянину право заробляти собі на життя працею та отримувати за це винагороду у вигляді заробітної плати, не нижче від визначеної законом. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов’язковою на всій території України для підприємств усіх форм власності і господарювання.        

Питання ліквідації тіньової зайнятості, легалізації робочих місць та виплати заробітної плати відповідно до законодавства перебуває на постійному контролі в районній державній адміністрації та її структурних підрозділах. Розпорядженням голови райдержадміністрації від 06 квітня 2017 року № 107 створено районну тимчасову комісію з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

У 2019 році районною тимчасовою комісією вже проведено 2 засідання, на яких розглянуто питання щодо легалізації виплати заробітної плати та забезпечення мінімальних державних гарантій в оплаті праці.

Відповідно до п. 5 Положення про районну тимчасову комісію для виконання покладених на неї завдань утворено дві тимчасові робочі групи.

Робочими групами у січні - лютому 2019 року обстежено 30 суб’єктів підприємницької діяльності щодо дотримання трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили.

В ході проведення обстежень встановлено, що:

- 10 суб’єктів господарювання самостійно здійснювали свою діяльність, без використання найманих працівників;

- 18 - уклали трудові договори з найманими працівниками;

- у діяльності 2 суб’єктів господарювання вбачаються ознаки порушення вимог ст. 24 КЗпП України «Укладення трудового договору».

Матеріали обстежень направлено до Управління Держпраці у Рівненській області для вжиття відповідних заходів реагування.

В ході проведення обстежень члени робочих груп роз’яснюють роботодавцям положення окремих законодавчих актів в частині використання найманої робочої сили та запобігання фактам неофіційних трудових відносин.         

Нагадаємо, що 5 вересня 2018 року Уряд ухвалив розпорядження «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення», яким передбачено проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади спільно з органами місцевого самоврядування комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Даним розпорядженням передбачено посилення координації органів державної влади в питаннях проведення роз’яснювальної роботи, здійснення заходів щодо виявлення фактів застосування незадекларованої праці, а також перегляд актів органів виконавчої влади та внесення змін до них з метою посилення контролю за оформленням трудових відносин.

Сподіваємось, що поширення серед населення інформації про переваги офіційних трудових відносин спонукає багатьох задуматись над тим, чи варто ризикувати, працюючи нелегально.

Роботодавці та самі працівники повинні більш серйозно ставитись до питання офіційного працевлаштування, адже від цього залежить добробут їх та громадян нашого району.