Засіданнями Ради регіонального розвитку охоплено всю Березнівщину

7/02
2019

Жителі Соснівської селищної та 23 сільських рад вже висловили свої думки щодо першочергових завдань та проблем, які необхідно включити до плану розвитку району на 2019-2021 роки. Активні жителі міста, які зібралися у актовій залі Березнівської ЗОШ №2, працювали над остаточним варіантом Плану розвитку Березнівщини загалом та м. Березне зокрема.

Перш ніж планувати майбутнє - ознайомилися із результатами вже проведеної роботи. «Фінансова децентралізація дала можливість зосередити значні фінансові ресурси для розвитку соціальної сфери та інфраструктури. Ще у 2016 році Березнівський район не мав змоги залучати кошти Державного фонду регіонального розвитку на будівництво своїх об’єктів. А вже у 2017 році ситуація кардинально змінилась. Варто також зауважити, що у 2017 році сума залучених коштів становила 10 млн грн, а у 2018 році зросла до 21 млн грн. Ці кошти залучено для реконструкції очисних споруд та будівництва ДНЗ на 150 місць в м. Березне», - зазначив голова Березнівської РДА Віталій Люшин.

Крім того, багато зроблено і у сфері освіти. «Наочним прикладом є даний навчальний заклад, Березнівська ЗОШ № 2, тут у 2017 році розпочато роботи з капітального ремонту із встановлення енергозберігаючих вікон та зовнішніх дверей», - підкреслив Віталій Люшин.

Значна увага приділяється інвестиціям в спортивну інфраструктуру, адже нинішній стан здоров’я наших дітей спонукає до роботи саме у напрямку розвитку спорту.

Завдяки спільним зусиллям в Березнівському районі функціонує ряд спортивних закладів та споруд, а саме: дві ДЮСШ, ліцей-інтернат спортивного профілю, басейн, стадіон «Колос», трибуни якого вдалося повністю реконструювати за останні 2 роки.

Проведено поточний ремонт огорожі центрального стадіону, засівання газону, встановлення воріт, огородження периметру.

У 2017 році проведено капітальний ремонт спортивних споруд Березнівського ліцею-інтернату спортивного профілю. Даний заклад перейшов на утримання за рахунок коштів районного бюджету.

Крім того у 2019 році за кошти державного бюджету у сумі 1,5 мільйона гривень будуватиметься спортивний майданчик зі штучним покриттям у м Березне.

Одним із найважливіших питань не лише у Березнівському районі, а й у державі загалом, є будівництво доріг. У минулому році за кошти державного бюджету розпочато будівництво дороги до села Вітковичі, крім того, на умовах співфінансування збудовано дорогу по вулиці Наливайка у м. Березне.