Військових нагородили до Дня Збройних Сил України

6/12
2018

Уже 27-ий рік поспіль 6-го грудня українці відзначають День Збройних Сил України. В цей день вшановують військових, ветеранів, тих, хто перетворив свій конституційний обов’язок у служіння державі.

Сьогодні на Березнівщині також вітали військовослужбовців.

У своєму вітальному слові голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин зазначив: «У державі, якій незалежність дісталася без крові, це свято було просто одним із професійних свят. Та кілька років тому російська агресія змусила нас по-іншому дивитись на людей у формі. В країні кардинально змінився підхід до армії. І сьогодні Україну вже знають в усьому світі не лише як виробника потужної новітньої військової техніки, а й як країну із потужною армією».

Очільник району подякував військовослужбовцям, захисникам, волонтерам за самовідданість, патріотизм, за справжній бойовий дух, який вони демонструють щодня, за нелегку, але таку благородну працю.

З нагоди свята військовим вручили відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції», нагрудні знаки «Почесна відзнака командувача військ оперативного командування «Захід», грамоту командувача військ оперативного командування «Захід», почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради. Також цінними подарунками від управління оперативного командування «Захід» відзначено волонтерів.

Світлу пам’ять тих, хто ціною власного життя відстояв нашу країну від ворожих посягань, вшанували хвилиною мовчання.