Андрій Усач - справжній НЕСКОРЕНИЙ!

8/11
2018

Березнівчанин Андрій Усач вкотрий раз продемонстрував усьому світові свою волю до перемоги! Довів, що неможливого не буває! І ось вона – така очікувана перемога на «Іграх Нескорених» у Сіднеї! Наш земляк у командному заліку виборов золото у стрільбі з лука.

Аби надихнути молоде покоління своїм прикладом та поділитися своїми враженнями від участі в змаганнях Андрій Усач зустрівся з учнівською та студенською молоддю району. У приміщенні Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування під час спілкування в Андрія запитували і про плани на майбутнє, і про спілкування з принцом Гаррі та учасниками «Ігор Нескорених» з інших країн.  

«Завжди активний не лише в громадському житті, а й в спорті – таки справжній нескорений! Герой, що прославляє Березнівщину не лише в Україні, а й за її межами. І все це про одну людину, про справжнього патріота – Андрія Усача», - підкреслив голова Березнівської райдержадміністрації Віталій Люшин.

На завершення зустрічі заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська вручила квіти, а присутні в залі привітали бурхливими оплесками.