Порядок та стан пільгового медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи в Березнівському районі

27/09
2018

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 18.09.2009 № 351 «Про організацію та забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» в районі створено робочу групу з питань організації, координації та контролю медичного забезпечення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. Дана робоча група в своїй роботі керується Рекомендаціями щодо безоплатного забезпечення ліками для амбулаторного лікування та безоплатного зубопротезування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи громадян Березнівського району, які затверджені розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20.10.2009 № 375 «Про організацію забезпечення ліками громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

Безоплатне забезпечення ліками для амбулаторного лікування проводиться шляхом виписки пільгових рецептів в комунальному закладі охорони здоров’я «Березнівський районний центр первинної медичної допомоги» Березнівської районної ради. Відпуск ліків для амбулаторного лікування за цими безоплатними рецептами лікарів для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, Березнівського району здійснюється через аптечні заклади: аптека № 31, м. Березне, вул. Київська, 19 та аптека № 38, смт. Соснове, вул. Поштова, 3, в межах затверджених асигнувань.

Безоплатне зубопротезування проводиться у межах затверджених асигнувань у комунальному закладі охорони здоров’я «Березнівська районна стоматологічна поліклініка» Березнівської районної ради за адресою: м. Березне, вул. Андріївська, 12 а.

Начальник відділу соціальних гарантій управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

  

Н.ЦИПАН