Привітали з нагоди ювілею

11/09
2018

Цьогоріч Церкві ЄХБ м. Березне виповнилося 90 років. Гості із різних куточків Березнівщини, Рівненщини, Київщини, Криму, а також з Америки прибули на ювілей. З нагоди свята членів церкви також привітали голова райдержадміністрації Віталій Люшин та міський голова Руслан Пилипчук. 

На початку заходу з визначною подією всіх присутніх вітав пастор церкви ЄХБ м.Березне Григорій Бортманський, який ознайомив присутніх з етапами становлення євангельських церков, а також поділився окремими моментами з історії місцевої церкви. 

“Нехай ваша непохитна віра, любов, доброта зміцнюють нашу державність, наше суспільство, збагачують його духовно. Бажаю вашій Церкві злагоди і рясних Божих благословінь, а нам усім мудрості і Божого миру”, - зазначив у вітальному слові голова райдержадміністрації Віталій Люшин.

За вагомий внесок у розвиток духовності, утвердження принципів християнської моралі в українському суспільстві та з нагоди 90-ї річниці утворення Березнівської громади ЄХБ Віталій Люшин нагородив місцеву громаду почесною грамотою райдержадміністрації.