Детінізація зайнятості та легалізація заробітної плати

11/06
2018

З метою забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, проведення інформаційно - роз’яснювальної роботи щодо дотримання вимог чинного податкового та трудового законодавства в районі працює  тимчасова комісія        з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати, легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

З початку 2018 року проведено 5 засідань районної тимчасової комісії, на яких розглядались питання легалізації виплати заробітної плати та забезпечення мінімальних державних гарантій в оплаті праці, запрошувались суб’єкти підприємницької діяльності.

На засіданнях із запрошеними роботодавцями було проведено роз’яснювальні бесіди, ознайомлено зі змінами до законодавства та запропоновано впорядкувати трудові відносини з найманими працівниками.

Необхідно зазначити, що відповідно до чинного законодавства, штраф за кожного виявленого нелегального працівника сягає тридцятикратного розміру мінімальної заробітної плати; за недотримання мінімальних державних гарантій в оплаті праці – десятикратного розміру; за затримку виплати зарплати більш як на один місяць – трикратного розміру мінімальної заробітної плати, інші порушення вимог трудового законодавства – в розмірі однієї мінімальної заробітної плати.

Для виконання покладених на комісію завдань створено дві  робочі групи, якими  у січні - травні 2018 року обстежено 53 суб’єкти підприємницької діяльності щодо дотримання трудового законодавства в частині використання найманої робочої сили.

Під час обстежень роботодавцям та їх працівникам роз’яснено права та обов’язки стосовно належного оформлення трудових відносин, виплати заробітної плати та обов’язковості сплати податків  та внесків.

Практика інформаційних відвідувань має превентивну мету.

Роботодавці повинні знати, що у разі не забезпечення усунення порушень законодавства продовженням таких заходів є інспекційні відвідування працівниками Управління Держпраці у Рівненській області.         

           

 

                                                                    Ксенія Жупаніна,

                                                                    заступник начальника управління –

                                                                    начальник відділу соціально-трудових

                                                                              відносин управління соціального    

                                                                              захисту населення райдержадміністрації