Травневі читання творів Андрія Кондратюка

14/05
2018

Такий захід, присвячений 80-й річниці з дня народження місцевого письменника, автора книг «Хутір», «Дорога до Матері», «Поза межами суєти», «Краса зникаюча і вічна» відбувся на хуторі Отраже, що неподалік від села Моквин. Адже саме тут народився визначний український прозаїк, літературознавець Андрій Кондратюк.

Присутні на читаннях голова райдержадміністрації Віталій Люшин, голова районного об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» ім. Тараса Шевченка Наталія Бойчук, Моквинський сільський голова Юрій Люшин, місцеві письменники розмовляли про творчий шлях Андрія Кондратюка, читали вірші.

Потому у приміщенні Моквинської сільської ради відбувся літературний вечір «Гордість нашого краю». Читання творів переплітались розповідями про життєвий та творчий шлях Андрія Івановича. А присутня на заході племінниця письменника Ірина Семенович поділилась з гостями сімейними історіями. А на завершення заходу учасники мали змогу  оглянути літературну експозицію «Андрій Кондратюк - гордість нашого краю».