Відбувся І етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

14/05
2018

Впродовж трьох днів, з 11 по 13 травня, 21 учнівська команда закладів загальної середньої освіти району пройшла патріотичний вишкіл. У рамках І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») школярі змагалися за першість в перетягуванні линви, на козацькій смузі перешкод, наданні першої долікарської допомоги, інтелектуальних змаганнях з історії України, стрільбі з пневматичної гвинтівки, стройовій підготовці, а також взяли участь у конкурсах «Добре діло», «Презентація кашоварів», «Ватра» та таборуванні.

Вкотре захід відбувся на базі Орлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

На урочисте відкриття завітав голова Березнівської РДА Віталій Люшин.

«Сьогоднішні змагання підтримують командний дух і дають можливість проявити наполегливість, завзятість і волю до перемоги. Участь саме в таких заходах закладає міцну основу національно-патріотичного виховання у нашої молоді. Тож бажаю всім міцного здоров’я та добра, яскравих перемог та підкорення нових висот!», - зазначив очільник району.

За результатами троьхденних змагань переможцем районного етапу гри стала учнівська команда Городищенської загальноосвітньої школи І-ІІІ степунів. Друге місце посіла команда Моквинського навчально-виховного комплексу «Гімназія – загальноосвітня школа І ступеня», а третє – команда Вітковицького начально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».