На Березнівщині активно проводяться заходи в рамках відзначення Року Тараса Бульби-Боровця

5/05
2018

У приміщенні Березнівської райдержадміністрації відбулась нарада з питань підготовки до чергового етапу відзначення 110-ї річниці від дня народження засновника УПА «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця під керівництвом  голови Березнівської РДА Віталія Люшина.

На початку наради очільник району запропонував присутнім спільно вирішити окремі організаційні питання.

Адже 15 травня відбудуться основні заходи, які розпочнуться із мітингу біля пам’ятника Тарасу Бульбі-Боровцю в м.Березне. Потому наукові працівники вищих навчальних закладів, педагогічні працівники, студенти, гості заходу візьмуть участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Тарас Бульба-Боровець – син землі поліської». Захід відбудеться в приміщенні Березнівського лісотехнічного коледжу НУВГП.

Варто нагадати, що відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 22 грудня 2017 року №845 2018 рік оголошено у Рівненській області Роком Тараса Бульби-Боровця. На Березнівщині святкування розпочались у березні з відкриття виставки у районному краєзнавчому музеї, присвяченої життю та діяльності Тараса Бульби-Боровця та покладання квітів до пам’ятника засновника УПА «Поліська Січ». Крім того, проведено тематичний вечір «Отаман армії нескореної України: Тарас Бульба-Боровець».

У районному краєзнавчому музеї діє виставка «Тарас Бульба-Боровець – незламний борець за волю України», присвячена життю та діяльності діяча українського повстанського руху часів Другої світової війни.

Також протягом року у закладах культури та навчальних закладах провдяться інформаційно-просвітницькі, наукові, культурні та інші заходи, спрямовані на донесення інформації про життя і діяльності Тараса Бульби-Боровця та про діяльності УПА «Поліська Січ».