У Березному відбувся районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії»

13/04
2018

На базі Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбувся районний етап обласної учнівської олімпіади «Знавці Біблії», участь у якій взяли більше 500 учнів із 29 закладів загальної середньої освіти нашого району. 

Організатором олімпіади став Міжнародний фонд «Мир» за сприяння управління освіти та науки Рівненської обласної державної адміністрації. 

Відкрив олімпіаду віце-президент з питань освітніх проектів Міжнародного фонду «Мир» Сергій Скоропляс, який наголосив на важливості духовно-морального виховання молоді у сучасному світі. Саме тому започатковано олімпіаду «Знавці Біблії», мета якої - виховання духовної особистості на біблійних цінностях. 

З вітальним словом виступили перший заступник голови Березнівської РДА Олег Піщанський, головний спеціаліст відділу загальної середньої та дошкільної освіти управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Любов Кривчук, представники релігійних організацій. 

Начальник управління освіти, молоді та спорту Березнівської РДА Наталія Бойчук звернула увагу присутніх на значення вивчення предметів духовно-морального спрямування, а також відмітила успіхи юних дослідників-науковців – членів Малої академії наук та переможців обласного етапу Всеукраїнського турніру юних філософів і релігієзнавців.

Магістр богослов’я, пастор Української Церкви ХВЄ Володимир Гульчук зауважив, що майбутнє нашої держави залежить від того, якими стануть наші діти та націлив учасників на успіх. 

Вихованки Малої Академії мистецтв Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Аліна Гуцал, Яна Ткач подарували присутнім пісні «Молитва за Україну» та «Бажаю добра». 

Директор Березнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Віктор Боровець презентував систему навчально-виховної роботи закладу, яка сприяє вихованню гармонійно розвиненої, високоосвіченої, національно-свідомої та духовно-моральної особистості. 

Також між організаторами олімпіади та учасниками - освітянами відбувся круглий стіл-дискусія з питань впровадження концепції «Нової української школи» та місця у ній предметів духовно-морального виховання на засадах патріотизму та духовності. 

З переліком переможців та призерів олімпіади можна ознайомитись за писиланнями: https://rmkberezne.jimdo.com та http://olimpiada.rv.ua/vpershe-v-istoriyi-500-uch/