Триває Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках»

13/04
2018

Щороку у Міжнародний день лісу, що відзначається 21 березня, стартує Всеукраїнська акція «Майбутнє лісу у твоїх руках». Цьогоріч вона проходить під гаслом  «Ліс та населені пункти».

Метою акції є залучення громадськості, особливо молодих людей, до відтворення лісових ресурсів своєї місцевості, популяризація професії лісівника та виховання шанобливого ставлення людей до природи, проведення благоустрою у лісах і населених пунктах.

У рамках проведення акції голова райдержадміністрації Віталій Люшин взяв участь у посадці лісу на території Соснівського лісництва ДП «Соснівський лісгосп».

До акції також долучились голова районної ради Віктор Федас, Соснівський селищний голова Микола Кот, директор державного підприємства «Соснівське лісове господарство» Олександр Прохор, працівники лісгоспу, учні шкільного лісництва опорного закладу Соснівський навчально-виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І ступеня».

Як розповів лісничий Соснівського лісництва Володимир Яніцький, на лісокультурній площі, де проводиться посадка, попередньо було проведено суцільну санітарну вирубку, оскільки насадження були пошкодженні шкідником.

Учасники акції садили сосново-березові культури.

Варто зазначити, що акція триватиме до Дня довкілля, який цьогоріч в Україні припадає на 21 квітня.