Березнівщина запрошує до участі в науково-практичній конференції

22/03
2018

З нагоди 110-ї річниці з дня народження засновника УПА «Поліська Січ» Тараса Бульби-Боровця наукових працівників вищих навчальних закладів, педагогічних працівників, школярів, студентів запрошують взяти участь в науково-практичній конференції «Тарас Бульба-Боровець – син землі поліської». Захід відбудеться 15 травня 2018 року в місті Березне.

Для включення доповіді у програму науково-практичної конференції необхідно до 30 квітня 2018 року включно надіслати на електронну адресу mls_metod@ukr.net тези доповіді та заявку.

За результатами науково-практичної конференції буде видано збірник тез та сформовано електронний збірник матеріалів.

Контактні особи з питань формування збірника: завідувач комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради Мельничук Лідія Степанівна (0687582197, е-mail: mls_metod@ukr.net) та методист комунальної науково-методичної установи «Березнівський районний методичний кабінет» Березнівської районної ради Швед Людмила Миколаївна (0974885758, e-mail: shvedlm7@gmail.com).

З більш детальною інформацією про науково-практичну конференцію можна ознайомитись за посиланням: https://rmkberezne.jimdo.com/