На Рівненщині підбили підсумки минулого призову на строкову військову службу

16/03
2018

У Рівненському обласному військовому комісаріаті підсумували роботу місцевих органів влади, призовних комісій та військкоматів з проведення призову на строкову військову службу восени минулого року.

Крім того, визначили завдання щодо організації цьогорічного весняного призову.

Метою заходу стало надання теоретичної та практичної допомоги з питань покращення роботи щодо проведення призову юнаків до лав Збройних Сил України та інших військових формувань.

Для ознайомлення з напрямками діяльності перед учасниками зібрання виступили начальник відділу взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату Рівненської ОДА Олександр Баладир, заступник обласного військового комісара підполковник Андрій Купчак, заступник начальника головного управління Національної поліції в області Руслан Стебліцький, Військовий прокурор гарнізону майор Юрій Табака.

Аналізуючи попередню призовну кампанію, військовий комісар обласного військомату полковник Михайло Гнатів підкреслив, що планове завдання було виконано в області на 100 відсотків - призвали 365 юнаків. Із них 260 зараз проходять військову службу у ЗСУ, 105 - в інших військові формуваннях. Проте, кількість призовників 1996-1997 років народження, які так і не з’явилися для проходження комісії, досягла відмітки близько в 5 тисяч осіб.

«Це наслідок відсутності дієвої взаємодії з правоохоронними органами щодо проведення розшуку призовників, які ухиляються від служби, не виконання у повному обсязі вимог військового обліку призовників органами місцевого самоврядування, Національної поліції і військовими комісаріатами», - підсумував полковник Михайло Гнатів.

Наприкінці збору обласний військовий комісар визначив завдання з призову на квітень-травень 2018 року кожній призовній комісії. Він звернув увагу голів призовних комісій, військових комісарів і лікарів на неухильне виконання кожним Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», недопущення факторів, які сприятимуть зриву виконання загального плану набору строковиків у визначеній кількості.

 

За матеріалами прес-офіцера МОУ в Рівненській області підполковника Віктора Шубца