14 березня - День українського добровольця

14/03
2018

Сьогодні Україна відзначає День українського добровольця. Заходи з цієї нагоди відбулися і в Березному. В приміщенні Березнівського лісотехнічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування пройшла зустріч з добровольцями за участю керівництво району, волонтерів та студенстької молоді.

За активну громадську позицію, участь у боротьбі за незалежність України та з нагоди Дня українського добровольця голова райдержадміністрації Віталій Люшин нагородив трьох захисників України почесними грамотами райдержадміністрації та висловив вдячність всім добровольцям, які одними з перших стали на захист незалежності та територіальної цілісності України. Пам’ять про загиблих бійців вшанували хвилиною мовчання.

   

Перед проведенням заходу Благочинний Березнівського району УПЦ КП митрофорний протоієрей Мирослав Синиця з собором священників УПЦ КП відслужив панахиду за тими, хто віддав своє життя за незалежність України. У молитві взяв участь протоієрей Назарій Момотюк, настоятель Різдво-Богородичної парафії УАПЦ м. Березне.