На Березнівщині розпочато підготовку до відзначення в районі Року Тараса Бульби-Боровця

23/02
2018

У приміщенні Березнівської райдержадміністрації відбулась нарада з питань підготовки та відзначення 110-ї річниці від дня народження Тараса Бульби-Боровця під керівництвом  голови Березнівської РДА Віталія Люшина. 

Під час наради учасники обговорили ряд заходів.  Зокрема, передбачається, що святкування розпочнеться у березні з відкриття виставки у районному краєзнавчому музеї, присвяченої життю та діяльності Тараса Бульби-Боровця та покладання квітів до пам’ятника засновника УПА «Поліська Січ».

Крім того, заплановане проведення тематичного вечора, науково-практичної конференції, мітингу біля пам’ятника Тарасу Бульбі-Боровцю та інших просвітницьких, наукових, культурних заходів, спрямованих на донесення інформації про життя і діяльність засновника УПА «Поліська Січ». 

Також учасники засідання обговорили ряд організаційних питань, що стосуються забезпечення виконання вищезазначених заходів.

Довідково: відповідно до рішення Рівненської обласної ради від 22 грудня 2017 року №845 2018 рік оголошено у Рівненській області Роком Тараса Бульби-Боровця.