Рівненські рятувальники застерігають - складні погодні умови

9/02
2018

За прогнозами синоптиків, 9 лютого на Рівненщині очікуються складні погодні умови – снігопад, який опівдні послабшає, але буде продовжуватись до пізнього вечора.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами рівненські рятувальники звертаються до всіх учасників дорожнього руху із закликом бути пильними та уважними на автошляхах краю, дотримуватись правил дорожнього руху та зважати на прояви погоди.

Особливе звернення до водіїв транспортних засобів – не вирушати у дорогу без засобів проти ковзання, а в разі ускладнення погодних умов скористатися визначеними пунктами відстою транспортних засобів. Без нагальної потреби взагалі краще не вирушати у дорогу.

Нагадаємо, за даними Гідрометцентру погодні умови Рівненщини формуватиме північна частина циклону, та пов´язані із ним атмосферні фронти. Очікується хмарна погода,  опади у вигляді снігу та мокрого снігу, місцями сильний сніг. Видимість 2- 4 км, короткочасно в опадах 500-1000м. Наступного дня, 10 лютого, опадів поменшає, проте на дорогах спостерігатиметься ожеледиця.