Активна молодь Березнівщини поділилась власними ідеями з посадовцями

19/01
2018

Спілкування відбулось під час зустрічі представників учнівського та студентського самоврядування із головою райдержадміністрації Віталієм Люшиним, головою районної ради Віктором Федасом, Березнівським міським головою Русланом Пилипчуком.

У ході спілкування молодь ділилась власним баченням щодо пріоритетних напрямків розвитку Березнівщини, реалізації соціальних проектів, а також обговорила питання ефективної співпраці молоді та влади.

На думку молодих людей, їх ідеї можуть стати фундаментом для позитивних змін життя нашого району. Зокрема, учень Березнівського НВК «ЗОШ-ліцей з професійним навчанням» Богдан Влащук запропонував створити соціальну скарбничку, до якої можна було б збирати одяг, канцтовари, речі першої необхідності, а потім передавати тим жителям міста, які потребують такої допомоги. Десятикласник Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитро Марчук порушив питання щодо створення безкоштовних пунктів збору люмінесцентних ламп та їх подальшої утилізації. Він розповів, що зірненських школярів ще змалечку привчають до роздільного збору сміття. Для цього на території закладу є спеціальні ящики, які зроблені власними руками учнів та вчителів. Адже подолання екологічної кризи, яка охопила весь світ, починається з маленьких справ.

Також звучали пропозиції щодо розроблення логотипу і бренду міста, створення креативного простору у Березному, а саме селфі-зони, проведення озеленення, реконструкції кінотеару тощо.

На завершення зустрічі очільник району Віталій Люшин зауважив: «Ви активні та ініціативні, а ваші знання у сучасному світі є найціннішим багатством, тому що саме вам в найближчому майбутньому розвивати економіку не тільки нашого краю, а й країни в цілому. Такі зустрічі є важливими для обох сторін, адже наше спілкування дозволить спільно знаходити способи та шляхи вирішення нагальних проблем».