Голова райдержадміністрації урочисто привітав матерів-героїнь з державною нагородою

11/01
2018

Сьогодні у приміщенні райдержадміністрації в урочистій атмосфері відбулось нагородження матерів-героїнь нашого району, яких нещодавно відзначено на державному рівні. 

Так, відповідно до Указу Президента України від 07 грудня 2017 року №409/2017 за материнську самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для їх всебічного розвитку присвоєно почесне звання «Мати-героїня» 25-м жінкам району. 

Голова райдержадміністрації Віталій Люшин привітав їх з присвоєнням цієї високої державної нагороди та вручив посвідчення й нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня». 

«Важко переоцінити місію матері в житті кожної людини. Адже недостатньо лише народити дитину, її необхідно виховати доброю, чуйною, порядною людиною, дати їй належну освіту і допомогти знайти своє місце у житті. А щасливі діти ростуть лише в дружній родині й під опікою щасливих батьків. Бажаю всім вам та вашим сім’ям міцного здоров'я, благополуччя та Божого благословення», - зазначив очільник району.

Варто зазначити, що з метою підвищення престижу материнства, починаючи з 2004 року, Законом України «Про державні нагороди України» встановлено почесне звання України «Мати-героїня». Таке звання присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей (Указ Президента України від 29.06.2001 № 476). Почесні звання України є державною нагородою і вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.