Військовослужбовців та волонтерів нагородили до Дня Збройних Сил України

6/12
2017

Сьогодні, 6 грудня, Збройні Сили України відзначають своє професійне свято.

На Березнівщині з нагоди свята урочисто привітали військовослужбовців та волонтерів.

У заході взяли участь представники органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, військовослужбовці, учасники АТО, волонтери, представники учнівської молоді та громадськості.

Голова райдержадміністрації Віталій Люшин долучився до вітань.

«Так склалось, що в нашій державі ці свята йдуть пліч-о-пліч, так само як українське військо та волонтери пліч-о-пліч захищають Україну. Нині для кожного українця це не просто святкові дати у календарі. У час російської агресії вони набули нового, зовсім іншого змісту і стали близькими для мільйонів наших співвітчизників. Сьогодні можна з упевненістю сказати, що наша армія мужньо та самовіддано захищає український народ, а народ в свою чергу усіма можливими способами допомагає армії. І ця єдність дає підстави вірити у непереможний дух і силу української нації», - звернувся до присутніх керівник району.

Голова райдержадміністрації Віталій Люшин та голова районної ради Віктор Федас з нагоди 26-річниці Збройних Сил України та Міжнародного дня волонтера вручили почесні грамоти облдержадміністрації, спільні почесні грамоти райдержадміністрації та районної ради.

Заступник Березнівського районного військового комісара Павло Плачінта нагородив учасників антитерористичної операції відзнакою начальника Генерального штабу Збройних Сил України «Учасник АТО», нагрудним знаком «Ветеран війни - учасник бойових дій» та вручив почесну грамоту військового комісара Рівненського обласного військового комісаріату.

Учасники заходу вшанували загиблих у боротьбі за незалежність України хвилиною мовчання.