На Березнівщині підтримують книговидання

7/11
2017

Сьогодні у приміщенні Березнівської райдержадміністрації відбулося засідання ради з питань книговидання місцевих авторів при відділі культури і туризму райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Жилінської.

На розгляд ради було подано заявку від директора Березнівського районного краєзнавчого музею Наталії Трохлюк щодо виділення коштів з районного бюджету для видання книги «Літопис Березнівщини. Наукові записки Березнівського краєзнавчого музею. Випуск ІІІ». Наталія Трохлюк ознайомила присутніх із проектом книги. Зокрема, у новому випуску «Літопису Березнівщини» передбачено висвітлити археологічну карту Березнівщини, спогади депортованих жителів району, дослідницькі роботи щодо діяльності побратимів Тараса Бульби-Боровця. Також до ІІІ випуску увійде багато архівних фотоматеріалів.

Заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська відмітила важливість та акуальність викладеного в книзі матеріалу, адже відповідно до Районної програми підтримки книговидання місцевих авторів всі навчальні та бібліотечні заклади району отримають екземпляри цієї книги, що дозволить використовувати її під час навчально-виховного процесу.

Члени ради одностайно підтримали пропозицію щодо виділення фінансової підтримки для видання вищевказаної книги та запропонували продовжувати роботу щодо популяризації книг місцевих авторів.