Відбулася колегія райдержадміністрації за результатами діяльності у І півріччі 2017 року

27/07
2017

У приміщенні Березнівської райдержадміністрації відбулось засідання колегії райдержадміністрації під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Люшина.

У роботі колегії взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський, заступник голови райдержадміністрації Ірина Жилінська, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, сільські, селищний, міський голови, керівники окремих підприємств.

Про підсумки роботи галузей господарського комплексу району за І півріччя 2017 року доповідав перший заступник голови райдержадміністрації Олег Піщанський. Начальник відділу діловодства та контролю апарату райдержадміністрації Надія Василець інформувала присутніх про виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 та роботу із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у І півріччі 2017 року.

Під час засідання колегії голова райдержадміністрації Віталій Люшин акцентував увагу присутніх на залученні додаткових можливостей наповнення місцевих бюджетів.

Очільник району наголосив на необхідності проведення максимальної роботи із залучення інвестиційних коштів шляхом участі у проектах та грантах. Також відзначено, що два проекти «Капітальний ремонт системи опалення Березнівської центральної районної бібліотеки з застосуванням альтернативних джерел енергії» кошторисною вартістю 428,5 тис.грн. та «Капітальний ремонт системи електроопалення дитячого садочку в с.Маринин» кошторисною вартістю 245 тис.грн. здобули перемогу в обласному конкурсі з енергоефективності.

За результаттами розгляду питань колегії прийнято відповідні рішення.