Віталій Люшин привітав матерів-героїнь району

19/06
2017

Сьогодні у приміщенні Березнівської райдержадміністрації відбулася зустріч голови райдержадміністрації Віталія Люшина із жінками району, яким Указом Президента України в травні цього року присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

Очільник району привітав їх з присвоєнням цієї державної нагороди, а також вручив посвідчення й нагрудні знаки до почесного звання України «Мати-героїня» 9-м багатодітним жителькам району.

«Відрадно, що когорта матерів-героїнь нашого району поповнилась і нині вона налічує 2017 осіб. На даний час ще 41 справа знаходиться на розгляді і ми сподіваємося, що вже скоро і цим матерям буде присвоєно почесне звання», - зазначив очільник району та подякував присутнім матерям за їх самовідданість, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку.

Варто зазначити, що з метою підвищення престижу материнства, починаючи з 2004 року, Законом України «Про державні нагороди України» встановлено почесне звання України «Мати-героїня». Таке звання присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених у встановленому законодавством порядку, враховуючи вагомий особистий внесок у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей (Указ Президента України від 29.06.2001 № 476). Почесні звання України є державною нагородою і вищою формою відзначення громадян за видатні заслуги перед Україною.