Березнівські школярі вивчають іноземну мову у літньому таборі

15/06
2017

І у цьому їм допомагає волонтер з Канади Хені Ел Месрі (Hany El Masry), який перебуває в Україні, зокрема в Березному, в рамках проекту GoCamp. Мета проекту полягає у поглибленому вивченні іноземної мови.

Березнівський НВК «Економіко-гуманітарний ліцей – ЗОШ І-ІІ ступеня» потрапив до списку шкіл, які беруть участь у літніх мовних таборах даного проекту. Щодня учні із задоволенням відвідують навчальний заклад та спілкуються з волонтером.

Також відбулася зустріч голови райдержадміністрації Віталія Люшина з волонтером Хені Ел Месрі за участю керівника табору GoCamp Аліси Федорчук та директора Березнівського НВК «Економіко-гуманітарний ліцей – ЗОШ І-ІІ ступенів» Лариси Цимбалюк. У ході зустрічі обговорювали важливість вивчення англійської мови, порівнювали освітні системи у різних країнах. Крім того, очільник району цікавився метою приїзду волонтера в Україну та саме у наше місто.

Хені Ел Месрі розповів, що родом він з Єгипту, проживає в Канаді та має багато друзів з України, адже у Монреалі велика українська діаспора. Випадково у фейсбуці знайшов посилання на GoCamp в Україні, дуже зацікавився, подав заяву, зробив певний платіжний внесок, оплатив квитки, пройшов співбесіди і ось тепер він тут.

Довідково: Ідея проекту GoCamp є частиною великої ініціативи громадської організації Global з промоцією вивчення іноземних мов в Україні. Серед проектів GoGlobal був рік англійської мови, організація мовних таборів, що відбувались за підтримки Президента України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, Посольства США в Україні, Британської Ради в Україні та інших партнерів.

Влітку 2016 року по всій Україні відбулись пришкільні табори GoCamp із залученням іноземних волонтерів з 40 країн світу, навчання в яких велося англійською мовою. Очевидно, що англійська – це одна із найпоширеніших мов міжнародного спілкування, але людину у 21 столітті особливо вирізняє знання кількох мов та обізнаність у багатьох культурах.

Саме для того, аби українські школярі знали більше однієї мови та отримали якомога більше знань, які знадобляться у дорослому житті,  влітку 2017 року по всій країні знову відбуваються пришкільні мовні табори GoCamp.