Президент запустив «таймер безвізу»

12/06
2017

Президент Петро Порошенко та Глава Представництва ЄС в Україні Хьюґ Мінгареллі  запустили символічний «таймер безвізу»,

який розпочав зворотний відлік до початку дії вільного пересування громадян України країнами Європейського Союзу. Урочиста церемонія в присутності студентів Академії Лідерства відбулася на площі перед Адміністрацією Президента України рівно опівдні – за 12 годин до початку дії безвізового режиму з ЄС.

Глава держави підкреслив, що запровадження безвізу є рубежем неповернення України до радянського минулого і однозначно – наближенням до Європи та розвитком нашої держави. 

«Це зворотній відлік до незворотних змін. Це буде остаточне «прощавай» російській імперії і слова «back in the USSR» ми будемо чути лише слухаючи Beatles і ніколи більше не повернемося в Радянський Союз тому, що ми - горда і вільна демократична нація, повертаємося до родини європейських народів. І я пишаюся, що нам це вдалося», - сказав Петро Порошенко.

Президент також висловив переконання, що такому досягненню України нині радіють і герої Небесної Сотні, і герої українського війська, які віддали життя за нашу свободу, незалежність, демократію і за цю мить повернення до Європи.