На Березнівщині відбулися заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення

8/05
2017

З нагоди відзначення Дня пам'яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в районі відбулися пам’ятні заходи.

8 травня в приміщенні Березнівської міської ради проведено зустріч з ветеранами війни за участю голови райдержадміністрації Віталія Люшина, заступника голови районної ради Людмили Пилипчук, заступника Березнівського міського голови з питань діяльності виконавчого комітету Василя Тарасюка, під час якої ветеранів привітали зі святом та вручили адресну допомогу.

 «Сьогодні у кожному куточку України ми схиляємо голови перед пам’яттю мільйонів співвітчизників, які загинули у Другій світовій війні. Скільки б не минуло років з першого дня перемоги, ми ніколи не забудемо, якою ціною вона дісталася нашій Вітчизні. Своєю хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини ви всьому світові довели, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Низький уклін та щира вдячність за ваші героїчні справи, за мужність та витримку, яку ви проявили у тяжкі роки війни, захищаючи Батьківщину і світ від фашизму», - зазначив голова райдержадміністрації Віталій Люшин.

Також відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятних місць загиблим в роки Другої світової війни за участю представників органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, ветеранів війни, учасників АТО, громадськості міста.