Обговорили шляхи реалізації мікропроекту громади села Бистричі

5/05
2017

Відбулося засідання Форуму місцевого розвитку Березнівського району, на якому обговорили шляхи реалізації мікропроекту громади села Бистричі «Впровадження енергозберігаючих заходів в ДНЗ с.Бистричі шляхом реконструкції покрівлі».

Голова громадської організації «Бистричанка» Лариса Жук розповіла про проведену за останні два місяці роботу. «Часу ніби й не багато, а роботи зроблено чимало. Було виготовлено проектно-кошторисну документацію, проведено її експертизу, підготовлено мікропроектну пропозицію, оголошено і проведено тендер, визначено переможця і підписано договір на виконання робіт. На сьогоднішній день вже розпочато роботи з демонтажу старої покрівлі. І при сприятливих умовах підрядник обіцяв завершити роботу до кінця травня. За результатами проведеного тендеру при початковій вартості робіт 471,6 тис.грн остаточна сума зменшилась на 125,6 тис.грн, що стало приємною несподіванкою для усіх учасників проекту. І одразу ж виникло питання використання коштів економії», - зазначила Лариса Жук.

Оскільки фасад у садочку вже утеплено за попереднім проектом громади, а вікна і двері замінено раніше, виникли нові дуже цікаві ідеї щодо альтернативної енергетики, зокрема, встановлення сонячної батареї.

Під час засідання Форуму Лариса Жук розповіла присутнім про всі переваги встановлення на даху геліоколектора для перетворення сонячної енергії в теплову для підігріву води.

Голова райдержадміністрації Віталій Люшин відзначив активність громади с.Бистричі та наголосив на необхідності проведення роботи із максимальним залученням інвестиційних коштів.

Впроваджувати щось нове це завжди цікаво, тому ідея отримала підтримку і обласного координатора Ольги Кашевської, і голови райдержадміністрації Віталія Люшина, і заступника голови районної ради Людмили Пилипчук, які були учасниками Форуму.