У Березному змагатимуться юні плавці з усієї України

24/04
2017

28-29 квітня у місті Березне пройде відкритий кубок Рівненської області з плавання «РЕД ШАРК».

Змагання проводитимуться за ініціативи відомої рівненської плавчині, дворазової чемпіонки Європи серед юніорів, учасниці XXIX літніх Олімпійських ігор та керівника плавального клубу «Ред Шарк» Катерини Дікіджі.

Співорганізаторами виступають управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА, обласні відділення НОК України та федерації з плавання.

Як повідомив начальник управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Віталій Ліпський, даний Кубок проводитиметься з метою популяризації плавання, пропаганди здорового способу життя та підвищення рівня майстерності плавців, а також зміцнення дружніх зв’язків між регіонами України.

За словами Катерини Дікіджі, змагання пройдуть серед вікових груп дівчат 2007-2008 р.н. і молодших та юнаків 2006-2007 р.н. і молодших.

«Цей вік обрано тому, що дітям залишається рік до старту на першості України. Ми вирішили їх підтримати, аби вони підвищили свою майстерність, мали можливість познайомитися зі своїми однолітками, а тренери - обмінятися досвідом», - зазначила плавчиня.

З Рівненщини у змаганнях братимуть участь вихованці ДЮСШ №2 та №3 обласного центру, плавального клубу «Ред Шарк», плавці зі спортшкіл міст Вараш та Березне.

Офіційне відкриття змагань 28 квітня о 14.00. Адреса: м.Березне, вул.Київська, 13А, плавальний басейн КДЮСШ.