Оголошення про проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець”

2/03
2017

Районна державна адміністрація відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 оголошує про  проведення  І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу “Кращий державний службовець” серед державних службовців району.

Метою проведення Конкурсу є зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Основними завданнями Конкурсу є: виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях. Переможці будуть визначені у двох номінаціях: “Кращий керівник” та “Кращий спеціаліст”.

У конкурсі  можуть  брати участь державні службовці,  що відносяться до категорій  посад державної служби «Б» та «В» і  мають  стаж  державної служби:

у номінації  "Кращий  керівник"  -  загальний стаж державної служби  не  менш як три роки, з них на керівних посадах не менш як один  рік;

у номінації  "Кращий  спеціаліст"  - загальний стаж державної служби не менш як два роки.

У конкурсі можуть брати участь державні службовці, які на момент проведення конкурсу не мають дисциплінарних стягнень.

Для участі у конкурсі державних службовців до оргкомітету подаються наступні документи:

-заява про участь у конкурсі;

-копія особової картки державного службовця за формою П-2ДС;

-подання керівника структурного підрозділу,  погоджене  з головою профспілкової організації чи радою трудового колективу.

І тур Конкурсу проводитиметься  у період з 10 квітня по 14 квітня 2017 року в три етапи: проведення комплексного тестування, складання ділового документа, виконання завдань з володіння персональним комп'ютером.