Як отримати облікову картку платника податків

1/03
2017

Відповідно до п.1р.VIПоложення про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків фізична особа незалежно від віку ( як резидент, так і нерезидент ), для якої раніше не формувалась облікова картка та яка не включена до Державного реєстру, зобов»язана особисто або через законного представника чи уповноважену особу подати відповідному контролюючому органу облікову картку фізичної особи – платника податків за формою № 1ДР ( додаток2), яка є водночас заявою для реєстрації у Державному реєстрі, та пред»явити документ, що посвідчує особу, який містить необхідні для реєстрації реквізити, а саме: прізвище, ім.»я, по батькові (за наявності ), дату народження, місце народження, місце проживання, громадянство.

Фізична особа подає облікову картку до контролюючого органу за своїм місцем проживання або за власним бажанням - до контролюючого органу за місцем отримання доходів або за місценаходженням іншого об»єкта оподаткування.

Для заповнення облікової картки використовуються дані документа, що посвідчує особу.

Реєстрація фізичної особи у Державному реєстрі здійснюється протягом п»яти робочих днів від дня подання до контролюючого органу облікової картки. Документ, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, надається протягом п»яти робочих днів з дня звернення фізичної особи, до контролюючого органу за місцем проживання фізичної особи, або за місценаходженням іншого об»єкта оподаткування.

Для отримання документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі, фізична особа пред»являє документ, що посвідчує особу, який містить прізвище, ім.»я, по – батькові, дату народження, місце народження, місце проживання .

 

Начальник Березнівського відділення

Костопільської ОДПІ                                                                       В.Б.Мотруніч